Esam izveidojuši mūsu i-veikalu, lai padarītu Jūsu iepirkšanos vieglāku, patīkamāku, ērtāku un daudz ātrāku, lai varat veltīt vairāk laika saviem mīļajiem.

Iepirkties mūsu i-veikalā ir ļoti vienkārši. Izvēlieties izvēlnes tēmu, kas Jūs interesē - DĀRZA MĒBELES, MĒBELES UN DEKORĀCIJAS vai BIROJA KRĒSLI - vai atrodiet nepieciešamo preci pēc nosaukuma vai preču koda meklēšanas lodziņā. Lai varētu aplūkot preces, kuras pieejamas tikai i-veikalā filtrējiet izvēlni, nokliksķinot uz izvēlnes "Pieejams I-veikalā".

Ja prece ir pieejama i-veikalā, tad uz produkta attēla ir zaļa ikona - "Pieejams i-veikalā" un saite - "Pievienot grozam".

Noklikšķiniet uz saites "Pievienot grozam", un produkts tiks pievienots Jūsu iepirkuma grozam, kura saturu jūs redzēsiet, kad noklikšķināsiet uz saites "Iepirkumu grozs", kas atrodas mājas lapas augšdaļā.

Iepirkšanās grozā var izvēlēties piegādes metodi, pievienot savus kontaktus, maksāt par pirkumu un pēc kāda laika saņemsiet vēlamās preces. Tas ir vienkārši!

Jūs varat veikt savus pirkumus visā valstī, kur ir interneta pārklājums. Mēs nosūtīsim Jūsu pasūtītās preces uz Jūsu mājām, pasta nodaļu, automatizētu paku termināli, vai, ja jūs vēlaties varat braukt pakaļ savām precēm pakaļ uz mūsu noliktavu.

Ja esat nolēmuši izmantot mūsu i-veikalu, pirms lietošanas iepazīstaties ar mājas lapas noteikumiem un lietošanas nosacījumus. Uzzināt, kā veikt pasūtīšanu, maksāšanu un kādi ir transporta pakalpojumi. Ja Jums ir interese par preci un vēlaties uzzināt vairāk, nekā norādīts mājas lapā nekautrējaties pajautāt.

Sūtiet jautājumus uz info@home4you.lv vai zvaniet +371 2662 3522 un mēs būsim priecīgi Jums palīdzēt. Noteikti dodiet mums ziņu, ja atklājiet mājas lapa kļūdu vai kāda iemesla dēļ nevarat veikt pirkumu.

Patīkamu iepirkšanos!

Pievienot grozam...