Izvēlieties vajadzīgo sadaļu no izvēlnes MĀJAI, DĀRZAM vai BIROJAM, un attiecīgais produktu klāsts būs Jums redzams. Lai varētu pārlūkot preces, kuras pieejamas i-veikalā, veiciet atlasi izvēlnē pa kreisi "Pieejams i-veikalā." Jūs varat aplūkot preci vairākos veidos, izmantojot filtru kreisajā pusē, vai ar meklētājprogrammu pēc atslēgvārdiem, preces nosaukuma vai preces koda.

Lai skatītu informāciju par preci, kura Jūs interesē, noklikšķiniet uz preces attēla. Tagad Jūs redzat lielāku attēlu, vēlamo preci ar cenu un papildus informāciju par preci. Preces skatā var redzēt pogu "Ielikt grozā", un, ja vēlaties iegādāties preci, noklikšķiniet uz tās, un Jūsu izvēlētā prece ir pievienota iepirkuma grozam. Augšpusē pārlūkā Jūs redzēsiet, cik daudz produktu esat jau pievienojis iepirkuma grozam, lai to aplūkotu spiediet "Iepirkumu grozs".

Ja blakus precei nav norādīta poga "Ielikt grozā", tad šī prece patreiz nav pieejama mūsu i-veikalā. Ja vēlaties informāciju par to, kad prece varētu būt pieejama noliktavā rakstiet uz info@home4you.lv.

Pievienot grozam...