Jūs variet norēķināties par pasūtītajām precēm 4.dažādos veidos:

  • Maksājums ar bankas saiti. Mēs esam noslēguši līgumus ar lielākajām Latvijas bankām (Nordea, SEB, Swedbank vai Citadele), lai Jūs ērti varētu norēķināties un apmaksāt savu pasūtījumu. Izvēlieties "Bankas saite" ja vēlaties norēķināties ar bankas saites palīdzību. Zemāk redzēsiet dažādu banku saišu izvēli. Izvēlieties Jums nepieciešamo banku un Jūs automātiski tiksiet novirzīts uz Jūsu izvēlētās bankas maksājuma sadaļu. Ja maksājums būs veiksmīgs, Jūs saņemsiet paziņojumu „Atgriezties pie tirgotāja“. Noklikšķinot uz šīs saites, veiksmīga maksājuma informācija sasniegs mūsu interneta veikalu. Jūs saņemsiet e-pastu par veiksmīgu pasūtījuma noformēšanu. Veicot apmaksu ar bankas saites starpniecību mēs visātrāk varēsim apstrādāt Jūsu veikto pasūtījum.
  • Maksājums ar kredītkarti. Lai veiktu maksājumu ar kredītkarti, Jums obligāti ir jāaizpilda visi lauki, un, lai izvairītos no kļūdām noteikti pārbaudiet ievadīto informāciju atkārtoti. 1. Pārliecinieties vai esiet ievadījis pareizi kredītkartes numuru, kredītkartes numurs atrodas uz kartes priekšpuses. 2. Ievadiet kartes derīguma termiņu. Norādīts uz kartes (mēnesis)/(gads). 3. Ievadiet drošības kodu (CVV, CVC), kuru Jūs variet atrast uz kartes aizmugurējās daļas. Parasti, tas ir, trīs ciparu skaitlis. 4. Veicot maksājumu, pārliecinieties, ka esiet norādījis pareizi vārdu un uzvārdu. Citādāk Jūsu maksājums nebūs veiksmīgs, jo ievadītajai informācijai jāsakrīt ar kredītkartē norādīto. 5. Noklikšķiniet "Autorizēt". Naudas summa tiks automātiski rezervēta no Jūsu bankas kartes konta pēc maksājuma veikšanas. Ja bankas maksājums būs veiksmīgs Jūs saņemsiet paziņojumu „Atgriezties pie tirgotāja“. Noklikšķinot uz šīs saites, veiksmīga maksājuma informācija sasniegs mūsu interneta veikalu. Jūs saņemsiet e-pastu par veiksmīgu pasūtījuma noformēšanu.
  • Maksājums pēc rēķina. Ja Jūs neesiet minēto banku klients vai kādu citu iemeslu dēļ nevēlaties izmantot bankas maksājumu ar tiešsaites starpniecību, pamatojoties uz avansa maksājumu. Izvēlieties maksājuma veidu "Maksāt pēc rēķina". Izvēlieties maksātāju „Fiziska persona“ vai „Juridiska persona“. Aizpildiet un ievadiet nepieciešamo informāciju, kurai būtu jābūt norādītai rēkinā. Ja visa ievadītā informācija un piegādes adrese ir norādītā, tālāk spiediet „Veikt pasūtījumu“. Uz savu norādīto e-pastu saņemsiet veiktā pasūtījuma rēķinu. Pēc rēķina summas apmaksas brīža sāksim veikt Jūsu pasūtījuma izpildi. Ja maksājums netiek veikts 3.darba dienu laikā, diemžēl mums nāksies atcelt Jūsu veikto pasūtījumu, bet Jūs vienmēr būsiet laipni gaidīti atpakaļ mūsu interneta veikalā!
  • Maksājums „Līzings“. Lai veiktu pirkumu par precēm Līzingā, Jums jāizveido pasūtījums, un jāizvēlas maksājuma veids kā maksājuma veids: „Līzings“. Veikala pārstāvis nosūtīs Jūsu pasūtījumu līzinga kompānijai, kas sazināsies ar Jums vienas darba dienas laikā, lai veiktu formalitātes līzinga piešķiršanai un nofomēšanai. Jums ir iespēja arī noformēt preces līzingā mūsu Home4you salonā klātienē uz vietas, Jums obligāti būs nepieciešama līdzi pase vai ID karte, kas paātrinās pieteikuma izskatīšanu.
Pievienot grozam...