Mēbeļu un interjera salons Rīgā – HOME4YOU mēbeļu veikals / salons

 

Home4you salons Rīgā - Decco Centrs!

Darba dienās: 10.00-19.00

Sestdiena: 10.00-17.00

Svētdiena: slēgts

Home4you salona kontakti:

 
Tālrunis: +371 2662 3522

Uzņēmuma adrese:
 
Katlakalna iela 6D
Rīga, LV-1073
Latvija

Google maps: DECCO

Lasīt šeit: www.decco.lv

Decco 

Decco Home4you Showroom in Riga Decco Home4you Showroom in Riga

Decco Home4you Showroom in Riga Decco Home4you Showroom in Riga

Decco Home4you Showroom in Riga Decco Home4you Showroom in Riga

Decco Home4you Showroom in Riga Decco Home4you Showroom in Riga

Decco Home4you Showroom in Riga Decco Home4you Showroom in Riga

 


 Decco

 

 

Home4you mēbeļu salons Rīgā atrodas DECCO CENTRS kvartālā. Tas ir Baltijā lielākais interjera, dizaina priekšmetu kvartāls, kas apvieno vadošos nozares profesionāļus. Šeit iespējams klātienē aplūkot Home4you mēbeles un interjera priekšmetus. Home4you mēbeļu salona vairāk kā 1200 kvadrātmetros, divos stāvos, piedāvājuma klāstā salonā Rīgā atradīsiet: dīvānus, kumodes, ēdamistabas komplektus, dārza mēbeles, biroja krēslus, interjera priekšmetus u.c Decco Centrs kvartāla apsaimniekotāji ir parūpējušies, lai katram klientam būtu ērta piebraukšana un automašīnas novietošana iepretim katram salonam individuāli. Home4you darbinieki ar prieku Jums palīdzēs un sniegs konsultācijas, lai Jūs varētu izvēlēties vislabākās mēbeles Jūsu mājoklim.

Vai Home4you salonā preces iespējams arī apskatīt?

Lai pārbaudītu, vai mēbeļu salonā pieejama jums interesējošā prece, pārbaudiet tās pieejamību preces lapā zem sadaļas “Pieejamība”. Ja redzat, ka mēbeļu veikalā iespējams iegādāties attiecīgo preci, tas nozīmē, ka varat doties uz DECCO CENTRS kvartālu un klātienē to aplūkot, kā arī iegādāties izvēlētās mēbeles vai arī pasūtīt tās interneta veikalā. Piemērs, prece ir pieejama DECCO CENTRS veikalos: DECCO

mēbeļu veikali rīgā


Augstas kvalitātes mēbeles salonā Rīgā

Home4You mēbeļu veikals Rīgā piedāvā visplašāko mēbeļu klāstu Jūsu mājoklim. Home4you salonā atradīsiet kvalitatīvas un mūsdienīgas mēbeļu sērijas un kolekcijas ikvienai gaumei. Home4you mēbeļu veikals Rīgā piedāvā vislabākās mēbeles guļamistabai: gultas, matračus, virsmatračus, naktsskapīšus, vitrīnas skapjus, kumodes, spoguļus un kosmētiskos galdus u.c.

Izveido mūsdienīgu dzīvojamo istabu! Home4You salons Rīgā DECCO CENTRS kvartālā pieejams plašs viesistabas mēbeļu klāsts: mīksto mēbeļu komplekti, dīvāni, stūra dīvāni, dīvāngultas, atpūtas krēsli un šūpuļtīkli, pufi, guļamkrēsli, skapji, kumodes, plaukti, tv galdi, kafijas galdiņi u.c. Nāciet un pārliecinieties – Home4you mēbeļu veikals Rīgā gaida Jūs. Klientu konsultanti sniegs Jums padomu un palīdzēs izvēlēties vispiemērotākās mēbeles mājoklim.

Home4you mēbeļu veikals Rīgā piedāvā arī plašu preču izvēli ēdamistabai: ēdamistabas komplektus, ēdamgaldus, servējamos galdus, ēdamistabas krēslus, skapjus, kumodes, plauktus, bāra galdus un bāra krēslus u.c. Viss nepieciešamais, lai varētu radīt mūsdienīgu telpu, kurā pavadīt laiku un uzņemt ciemiņus.

Home4you piedāvātās akcijas ļauj iegādāties mēbeles Rīgā par visizdevīgākām cenām. Mēbeles par draudzīgām cenām ir apzīmētas ar īpašu simbolu mēbeļu veikals rīgā, piemēram:

mēbeļu veikali

Home4you internetveikalā atradīsiet arī šādu apzīmējumu mēbeļu furnitūras veikali rīgā. Ja redzat šo apzīmējumu pie izvēlētās preces, tas nozīmē, ka attiecīgā prece ir pieejama internetveikalā, un to iespējams pasūtīt. Savukārt šis apzīmējums mēbeļu interneta veikali norāda, ka prece būs pieejama drīzumā. Ja redziet šo apzīmējumu mēbeļu furnitūras veikali, tas nozīmē, ka preci ir iespējams pasūtīt. Piemērs apzīmējumiem:

mebeles riga

Home4you mēbeļu veikals Rīgā, Decco Centrs kvartālā gaida Jūs, lai piedāvātu pašu vislabāko mēbeļu piedāvājumu Baltijā!

Pievienot grozam...